Zadzwoń do nas

+48 519 181 373
+48 510 229 168

Odzyskaj swoje pieniądze z kredytu!

Blog

Każdy kredyto biorca, który zaciągnął kredyt w latach 2011-2023, który nadal spłaca go lub spłacił w ostatnich 12 miesiącach, może ubiegać się o zwrot wszelkich poniesionych kosztów około kredytowych, takich jak prowizje, odsetki, ubezpieczenia, itp.


Czym jest sankcja kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego dotyczy sytuacji, w której instytucja udzielająca kredytu (bank, parabank) zawarła w umowie łączącej ją z konsumentem niezgodne z prawem zapisy. I zmuszona jest ponieść konsekwencje wprowadzenia do umowy owych zapisów.

Konsekwencje w postaci zwrotu kredytobiorcy wszelkich kosztów doliczonych do zaciągniętego kredytu netto tzn. odsetek oraz opłat około kredytowych.

Korzystając z pomocy Silesia 2000 Kancelaria Finansowo – Prawna, klient musi spłacić jedynie kwotę pożyczoną (kapitał), nie będąc odpowiedzialnym za jakiekolwiek dodatkowe koszty kredytu.

Warunki, które muszą zostać spełnione, aby kredytobiorca mógł skorzystać z sankcji kredytu darmowego:
• Kwota kredytu nie może przekraczać 255 500 złotych.
• Kredyt nie może być na firmę.
• Umowa powinna zawierać błędy, które znajdzie i weryfikuje nasz zespół prawny.
• Umowa została podpisana po 18.12.2011r.

Sankcja kredytu darmowego daje możliwość zwrotu klientowi przez bank wszelkich kosztów, które już niesłusznie poniósł oraz zmniejszenie kolejnych rat kredytu.

Warto skorzystać z darmowej analizy umowy kredytowej i sprawdzić, jakie kwoty zwrotu pieniędzy, kredytobiorcy się należą ! 

Share this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *